Forgot your password? Forgot your username?

TEPIS PARTNEREM TLC!

TEPIS PARTNEREM TLC!
The Translation and Localization Conference to cykliczna konferencja branżowa odbywająca się już po raz czwarty w Warszawie, od lat przyciągająca szerokie grono tłumaczy ustnych, pisemnych, korektorów i językoznawców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. W tym roku zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji w dniach 27-28 marca 2015 r., a 29 marca, w niedzielę, do udziału w polskiej imprezie - Konferencji Tłumaczy.

W programie konferencji znajdą Państwo ok. 40 prezentacji i warsztatów w języku angielskim pod wspólnym tematem „eksperci przy pracy”. W niedzielę 29 marca zapraszamy na polską Konferencję Tłumaczy.

Udział w obu konferencjach to nie tylko możliwość wysłuchania ciekawych wykładów i wzięcia udziału w warsztatach. Będzie to wspaniała okazja do nawiązania ciekawych kontaktów z tłumaczami i biurami tłumaczeń z całego świata.

Członkom PT TEPIS przysługuje 10% zniżki na opłaty za konferencję!

www.translation-conference.com
www.konferencjatlumaczy.pl

Biuletyn nr 86

 •   TEPIS Biuletyn 85

Wydarzenia

 • FIT Newsletter Translatio

  Nowy numer biuletynu Międzynarodowej Federacji Tłumaczy FIT Newsletter Translatio 3/2017 dostępny w wersji angielskiej i francuskiej można przeczytać pod adresem:

  wersja angielska
  wersja francuska

Konferencje

 • Instytut Lingwistyki Stosowanej UAM organizuje w dniach 17-18 listopada 2017 r. konferencję na temat języków specjalistycznych w nauczaniu i tłumaczeniu.

  Zobacz szczegóły
 • Instytut Filologii Romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego ma przyjemność zaprosić na konferencję naukową pt. "Wokół terminologii: teoria, dydaktyka i praktyka", która odbędzie się w dniach 8-9 marca 2018 r. w siedzibie Instytutu we Wrocławiu.

  Zobacz szczegóły