Forgot your password? Forgot your username?

Uniwersytet Mount Royal University

Uniwersytet Mount Royal University, Calgary w Kanadzie zaprasza do zgłaszania artykułów do publikacji w drugim numerze magazynu frankofońskiego Convergences francophones, wydawanego pod auspicjami Mount Royal University, Calgary, Kanada.

Magazyn powstał w 2013 r. W skład kolegium redakcyjnego wchodzą profesorowie uniwersyteccy i wykładowcy z uczelni z całego świata. Artykuły wpisują się w debatę, która będzie prowadzona na spotkaniu zorganizowanym przez Mount Royal University i poświęconym roli tłumacza [Journée d’études lub Study day ].

Pour son deuxième numéro (juin 2015), la revue Convergences francophones recherche des articles portant sur le thème suivant : Figures du traducteur/de la traductrice.
Appel à contributions pour le deuxième numéro (juin 2015)

Szczegółowe warunki dot. zgłaszania artykułów znajdą Państwo pod adresem: http://mrujs.mtroyal.ca/index.php/cf/index

Biuletyn nr 86

 •   TEPIS Biuletyn 85

Wydarzenia

 • FIT Newsletter Translatio

  Nowy numer biuletynu Międzynarodowej Federacji Tłumaczy FIT Newsletter Translatio 3/2017 dostępny w wersji angielskiej i francuskiej można przeczytać pod adresem:

  wersja angielska
  wersja francuska

Konferencje

 • Instytut Lingwistyki Stosowanej UAM organizuje w dniach 17-18 listopada 2017 r. konferencję na temat języków specjalistycznych w nauczaniu i tłumaczeniu.

  Zobacz szczegóły
 • Instytut Filologii Romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego ma przyjemność zaprosić na konferencję naukową pt. "Wokół terminologii: teoria, dydaktyka i praktyka", która odbędzie się w dniach 8-9 marca 2018 r. w siedzibie Instytutu we Wrocławiu.

  Zobacz szczegóły