Forgot your password? Forgot your username?

Uniwersytet Mount Royal University

Uniwersytet Mount Royal University, Calgary w Kanadzie zaprasza do zgłaszania artykułów do publikacji w drugim numerze magazynu frankofońskiego Convergences francophones, wydawanego pod auspicjami Mount Royal University, Calgary, Kanada.

Magazyn powstał w 2013 r. W skład kolegium redakcyjnego wchodzą profesorowie uniwersyteccy i wykładowcy z uczelni z całego świata. Artykuły wpisują się w debatę, która będzie prowadzona na spotkaniu zorganizowanym przez Mount Royal University i poświęconym roli tłumacza [Journée d’études lub Study day ].

Pour son deuxième numéro (juin 2015), la revue Convergences francophones recherche des articles portant sur le thème suivant : Figures du traducteur/de la traductrice.
Appel à contributions pour le deuxième numéro (juin 2015)

Szczegółowe warunki dot. zgłaszania artykułów znajdą Państwo pod adresem: http://mrujs.mtroyal.ca/index.php/cf/index

Biuletyn nr 85

 •  TEPIS Biuletyn 85

Wydarzenia

 • FIT Newsletter Translatio

  Nowy numer biuletynu Międzynarodowej Federacji Tłumaczy FIT Newsletter Translatio 1/2017 dostępny w wersji angielskiej i francuskiej można przeczytać pod adresem:

  wersja angielska
  wersja francuska

Konferencje

 • Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego i Katedra do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na międzynarodową konferencję „Points of View in Translation and Interpreting”, 22-23.06.2017

  Zobacz szczegóły