Forgot your password? Forgot your username?

Dolnośląskiego Koło spotkanie noworoczne 2016

Zarząd Dolnośląskiego Koła PT TEPiS serdecznie zaprasza członków stowarzyszenia na Noworoczne Spotkanie integrujące. Celem spotkania jest omówienie dotychczasowej działalności TEPiS-u, zapoznanie się Zarządu z propozycjami i uwagami (w tym także krytycznymi) członków dotyczącymi działalności Zarządu, tematyki i formy szkoleń itp. Spotkanie planowane jest na 20.02.2016 (sobota), godz. 17.00, Salon Śląski, ul. Plac Uniwersytecki 15 a Wrocław (niedaleko Zegarmistrza Doliński).

Odbycie spotkania uzależnione jest od stopnia zainteresowania członków doskonaleniem działalności TEPiS-u i Koła Dolnośląskiego. Prosimy zatem o zgłaszanie swego uczestnictwa do dnia 1 lutego br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, proponujemy też lekki poczęstunek. Liczymy na szerokie zainteresowanie członków i czekamy na zgłoszenia.

Korzystając z okazji, Zarząd przekazuje wszystkim członkom jak najserdeczniejsze życzenia w Nowym Roku.

Za Zarząd DK PT TEPiS
Jerzy Ogonowski Prezes Koła

Biuletyn nr 86

 •   TEPIS Biuletyn 85

Wydarzenia

 • FIT Newsletter Translatio

  Nowy numer biuletynu Międzynarodowej Federacji Tłumaczy FIT Newsletter Translatio 3/2017 dostępny w wersji angielskiej i francuskiej można przeczytać pod adresem:

  wersja angielska
  wersja francuska

Konferencje

 • Instytut Lingwistyki Stosowanej UAM organizuje w dniach 17-18 listopada 2017 r. konferencję na temat języków specjalistycznych w nauczaniu i tłumaczeniu.

  Zobacz szczegóły
 • Instytut Filologii Romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego ma przyjemność zaprosić na konferencję naukową pt. "Wokół terminologii: teoria, dydaktyka i praktyka", która odbędzie się w dniach 8-9 marca 2018 r. w siedzibie Instytutu we Wrocławiu.

  Zobacz szczegóły