Forgot your password? Forgot your username?

Pomorskie Koło spotkanie noworoczne 2016

Pomorskie Koło PT TEPIS oraz Szkoła Tłumaczy przy Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają na spotkanie noworoczne tłumaczy, które odbędzie się 23 stycznia 2015 (sobota) o godz.17.00 w restauracji Willa West – Ende Al. Wojska Polskiego 65, w Szczecinie 

W programie: podsumowanie 25-lecia TEPIS-u oraz działalności Pomorskiego Koła w Szczecinie, jak również dyskusje o planach Koła na rok bieżący – przy kawie, herbacie i drobnych przekąskach.

Konieczne potwierdzenie obecności do  22 stycznia 2015 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuletyn nr 85

 •  TEPIS Biuletyn 85

Wydarzenia

 • FIT Newsletter Translatio

  Nowy numer biuletynu Międzynarodowej Federacji Tłumaczy FIT Newsletter Translatio 1/2017 dostępny w wersji angielskiej i francuskiej można przeczytać pod adresem:

  wersja angielska
  wersja francuska

Konferencje

 • Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego i Katedra do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na międzynarodową konferencję „Points of View in Translation and Interpreting”, 22-23.06.2017

  Zobacz szczegóły