Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie Noworoczne PT TEPIS i webinarium pt. „Sztuka życia w zgodzie ze sobą”

27 stycznia 2022 – 19:00 - 20:30

Spotkanie Noworoczne Członków i Sympatyków PT TEPIS oraz webinarium pt. „Sztuka życia w zgodzie ze sobą” (na platformie Clickmeeting)

zapisy: tepis@tepis.org.pl

„Sztuka życia w zgodzie ze sobą” – spotkanie noworoczne online we czwartek, 27.01.2022 r. o godz. 19 (czas trwania spotkania ok. 90 min.) Nasi Członkowie mają zagwarantowany bezpłatny udział! Osoby niezrzeszone płacą 100 zł. Tym razem czekamy na zgłoszenia jeszcze w tradycyjny sposób – do 25.01.2022 r. poprzez kontakt z Biurem Towarzystwa: tepis@tepis.org.pl

O spotkaniu…
Wielu z nas na pewno zna takie pojęcia jak Work-Life Balance, self-care czy empatia dla siebie. Jednakże, o ile w teorii możemy znać te pojęcia i wypowiadać się o nich całkiem składnie, to już niekoniecznie potrafimy tę wiedzę zastosować w praktyczny sposób, w swoim codziennym życiu.
W okolicach Nowego Roku, często towarzyszy nam pogłębiona refleksja na temat poprawy jakości naszego życia. Zazwyczaj skupiamy się na tym, co byśmy chcieli zmienić, jakie niezdrowe nawyki wyeliminować, po to by w ich miejsce zaprosić do naszej codzienności więcej spokoju, radości, satysfakcji i poczucia sensu.
Każdy z nas jest jednak trochę inny, mamy pewne wrodzone cechy i predyspozycje, marzenia i potrzeby, różny apetyt na życie czy wyobrażenia o szczęściu.
Podczas wykładu, chciałabym zachęcić Państwa do zatrzymania się, do lepszego poznania samych siebie, do przeformułowania gotowych rozwiązań i skupienia się na swoich wartościach, którym chcemy hołdować, a przy okazji podważyć i odważnie zakwestionować różne powszechne poglądy na temat, jak powinno wyglądać „dobre życie”.
Warto pamiętać starą prawdę, że każdy z nas jest najlepszym ekspertem od samego siebie.
Dlatego zamiast gotowej oferty czerpania z zewnątrz pomysłów na dbanie o siebie, pragnę zaprosić Państwa do zanurkowania w nasz wewnętrzny świat i wypracowania własnego kompasu, którym będziemy się kierować w najbliższej przyszłości.

O Prelegentce …
Beata Kosiacka – certyfikowana trenerka NVC (Porozumienia bez Przemocy), coach PCC ICF, mediatorka. Prowadzi warsztaty dla organizacji, zespołów, różnych grup zawodowych i osób prywatnych. W pracy coachingowej wspiera osoby indywidualne w odważnym stawianiu celów i realizowaniu ich w zgodzie ze swoimi wartościami, a parom w konflikcie pomaga odnaleźć najlepszą drogę do pokojowego rozwiązania problemu.

Szczegóły

Data:
27 stycznia 2022
Czas:
19:00 - 20:30