Podpis elektroniczny PWPW– oferta dla członków PT TEPIS

Z przyjemnością informujemy, że dla członków PT TEPIS przedłużyliśmy możliwość zakupu podpisu elektronicznego w promocyjnej cenie.

Podpisy możemy zakupić u największego dostawcy, w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych.
Cena promocyjna: 318,57 zł brutto (259,00 zł netto).

Oferta dla Członków PT TEPIS


Zestaw zawiera:
• certyfikat kwalifikowany ważny 2 lata,
• kartę kryptograficzną lub kryptograficzną mini,
• czytnik kart lub czytnik USB-mini,
• nielimitowane kwalifikowane znaczniki czasu,
• oprogramowanie do składania i weryfikacji podpisu elektronicznego.

W przypadku certyfikatu kwalifikowanego (ważny 2 lata) wystawionego na dowodzie osobistym z warstwą elektroniczną – cena promocyjna: 182,04 zł brutto (148,00 zł netto).

Odnowienie certyfikatu kwalifikowanego na kolejne 2 lata na nowej karcie DARK – cena promocyjna: 228,78 zł brutto (186,00 zł netto).

Karta kryptograficzna DARK, która umożliwi w przyszłości odnowienie online – cena promocyjna: 79,95 zł brutto (65,00 zł netto).

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z biurem PT TEPIS.
Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2023 roku.

Podpis ten spełnia wymogi ustawy o zawodzie tłumacza przysięgłego i może służyć do wszelkich czynności, nie tylko do podpisywania tłumaczeń.
Proszę pamiętać, że na chwilę obecną podpis przydaje się do tłumaczeń wykonywanych w obrocie transgranicznym. W Polsce wiele urzędów odmawia przyjęcia dokumentów podpisanych elektronicznie. PT TEPIS będzie wnioskować do Ministerstwa Cyfryzacji o przyjrzenie się sprawie uznawalności podpisu elektronicznego. Jeśli chodzi o klientów komercyjnych, niektóre biura poszukują tłumaczy przysięgłych posiadających podpis elektroniczny. Może więc przyczynić się do zwiększenia ilości zleceń.

Więcej informacji i cena standardowa: https://sigillum.pl