Szkolenia organizowane przez Koło

 • Wielkopolskie Koło PT TEPIS zaprasza na szkolenie “Postępowanie administracyjne dla tłumaczy” WIELKOPOLSKIE KOŁO 23 maja 2019
 • Zarząd Wielkopolskiego Koła PT TEPIS serdecznie zaprasza na spotkanie noworoczne członków i sympatyków Koła.
  Spotkanie odbędzie się 29. stycznia 2019 (wtorek) o godzinie 18:30 w restauracji „U Myśliwych”, ul. Libelta 37 w Poznaniu.
  W programie m.in. omówienie dotychczasowych działań i spraw bieżących istotnych dla tłumaczy.
  Udział w spotkaniu jest bezpłatny na członków TEPIS; koszt uczestnictwa pozostałych osób wynosi 25 zł.
  Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 24.01.2019 na adres tepis.wlkp@gmail.com
 • Wielkopolskie Koło PT TEPIS serdecznie zaprasza szkolenie dotyczące Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych RODO Poznan_rodo_24.03.2018
 • Wielkopolskie Koło PT TEPiS serdecznie zaprasza 30.09.2017 na szkolenie pt. „Prawo karne, proces karny – słownictwo i porównanie instytucji prawnych w Polsce i w Niemczech”
 • Wielkopolskie Koło PT TEPIS serdecznie zaprasza 24 kwietnia 2017 r. (poniedziałek) od godz. 19.00 na Spotkanie z prawnikiem mgr Pauliną Kozanecką pt. „Dożywocie nie jest takie złe, czyli o słowach w prawie i postępowaniu karnym”
 • Wielkopolskie Koło PT TEPIS serdecznie zaprasza 27 marca 2017 r. na Spotkanie z prawnikiem mgr Pauliną Kozanecką „Pod jaką firmą Pan działa?, czyli o słowach w prawie i postępowaniu cywilnym”
 • Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy!
  W imieniu Wielkopolskiego Koła TEPIS serdecznie zapraszam na SPOTKANIE NOWOROCZNE CZŁONKÓW TOWARZYSTWA.
  Czekamy na Państwa w dniu 30 stycznia 2017 r. (poniedziałek) od godz. 19.00 w Restauracji „U Myśliwych” przy ul. Libelta 37 w Poznaniu.Na spotkaniu chcielibyśmy się bliżej poznać i porozmawiać o potrzebach szkoleń w Wielkopolsce. Omówimy także inne sprawy organizacyjne związane z działalnością naszego Stowarzyszenia.
  Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu smsem (tel. 600-23-86-70) lub mailem (wielkopolskie@tepis.org.pl) do 27 stycznia.
  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam! Aleksandra Matulewska
  Prezes WK TEPIS