Zaproszenie na Spotkanie Noworoczne we Wrocławiu

Zarząd Dolnośląskiego Koła PT TEPIS serdecznie zaprasza członków stowarzyszenia i zainteresowanych na noworoczne spotkanie integrujące. Celem spotkania jest dyskusja
na temat szkoleń prowadzonych przez Stowarzyszenie, a także przewidziano dyskusyjne omówienie zagadnień związanych z rejestracją repertoriów tłumaczy przysięgłych w GIODO oraz sprawę JPK. Istnieje możliwość ewentualnego udziału w spotkaniu przedstawiciela GIODO. Moderatorami dyskusji będą: zajmujący się szkoleniami Dominik Mikołajczyk oraz Prezes DK Jerzy Ogonowski. Spotkanie przewidziane jest na dzień 9 stycznia 2018 r. (wtorek) o godzinie 18.00, w Salonie Śląskim, Plac Uniwersytecki 15 a Wrocław (niedaleko Zegarmistrza Doliński).
Druga część imprezy poświęcona będzie wyborom do Zarządu Dolnośląskiego Koła Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych na kolejną kadencję.
Przewiduje się obecność przedstawiciela Rady Naczelnej PT TEPIS.
Prosimy o możliwie jak najszybsze zgłaszanie swego uczestnictwa, gdyż właściciele lokalu proszą o informację w sprawie przewidywanej ilości uczestników zaraz po Nowym Roku. Planujemy też lekki poczęstunek. Liczymy na szerokie zainteresowanie i czekamy na zgłoszenia.

Za Zarząd DK PT TEPIS
Jerzy Ogonowski Prezes Koła PT TEPIS


Dodaj komentarz